בניית אפליקציה לאנדרואיד – האם זה משתלם?

עד לאחרונה, ידע כל בית עסק כי אם הוא רוצה להצליח בעסקיו הוא חייב לפרסם את עצמו. היכן עליו לפרסם את העסק שלו או את השירות שלו? במודיעות רחוב גדולות, במודעות בעיתונות, ברדיו, בטלוויזיה, שם המקומות שהלקוחות שלו יפגשו את הפרסום וכך הם גם יידעו להגיע אליו. אך עם הזמן, כאשר רשת האינטרנט חדרה עמוק כל כך אל תוך החיים שלנו, כבר החלו כולם להבין ולהפנים כי אם הם לא יהיו שם, הם בעצם לא יהיו קיימים. כי שם מתקיימת התחרות הגדולה ושם מי שכובש לעצמו מקום טוב, הוא זה שיזכה לחשיפה הגבוהה ביותר וכך גם למעגל הלקוחות הגדול ביותר.

אתר באינטרנט- עושה את העבודה!

אתר אינטרנט שבנוי היטב, אתר שהוא גם מקודם וגוגל מזהה אותו כאתר איכותי, הוא בהחלט אתר שמצליח לעשות את העבודה היטב. הוא זוכה לחשיפה גבוהה והוא נהנה ממעגל לקוחות שמגיע אליו הודות לאתר המרשים אותו הוא מצליח למצוא בקלות.

אז נכון שאתר באינטרנט זה דבר מאוד חשוב, אך השנים שחלפו, הובילו הלאה וכיום יש לכל אחד בכיס מכשיר חכם קטן שהווה תחליף במקרים רבים למחשב הביתי. אדם גולש היום מכל מקום בו הוא נמצא. בדרכים, בנסיעות, בהמתנה לתור בבית המרקחת ולמעשה כך הוא מוצא את כל מה שהוא צריך גם בתחום העסקים. כך שלמעשה רק אתרים המותאמים לגלישה במובייל הם אלו האתרים אשר זוכים לחשיפה.

אדם העושה שימוש באנדרואיד לא יצליח להגיע אל כל אתר שמצג היטב רק במחשב כי כך הוא בעצם מתוכנן.

מסיבה זו חשוב כל כך להשקיע כיום באתרים ובפיתוח אפליקציות לאנדרואיד.

שווה להשקיע בפיתוח אפליקציה!

אז יש בהחלט כאלה השואלים ותמהים האם אכן שווה וכדאי להשקיע את הסכומים הגבוהים בפיתוח אפליקציה לאנדרואיד. כי אחרי הכול מדובר בהחלט בהשקעה ולא תמיד תהיה זו השקעה קטנה. כך שזוהי דילמה לא כל כך פשוטה. אז כאן אפשר בהחלט להגיע למסקנה מתוך הדברים כי ההשקעה היא שווה ומשתלמת. כי רק הודות לה, ניתן בהחלט להגיע להישגים.