5 מאגרי תמונות מומלצים חינמיים

ההתפתחות של עולם דיגיטל ובכללם מקצועות כתיבת התוכן השונים ובניית האתרים גרמו לאנשים רבים לצרוך תמונות שונות. אנשים רבים אינם מעוניינים להשתמש באתרים שונים בתשלום. רוב האנשים גם לא יודעים כי קיימים גם אתרים להורדת תמונות בחינם לא פחות טובים מאתרים המציעים רכישת תמונות באינטרנט. במאמר זה נכיר חמישה מהם. 

Pexlex 

 במאגר זה ניתן למצוא מגוון רחב וגדול בכל נושא אפשרי במאגר הזה יש תמונות וגם קבצי וידאו. וניתן להוריד מהאתר מגוון רחב של תמונות ללא צורך בהשארת קרדיט כמו במאגרים אחרים חינמיים שקיימים. 

Pikabay 

 אתר זה מכיל מאגר תמונות גדול במיוחד של תמונות והן של קבצי וידאו ניתן להעריך שהוא מכיל מעל לחצי מיליון תמונות יפות ומושקעות ברוזלוציה גבוהה ואמינה. ניתן להוריד את התמונות במהירות ובקלות, כמו כן ניתן לבצע חיפוש יעיל ומהיר. בשורת החיפוש שמוצאים ניתן לכתוב את המונח שמחפשים ולמצוא מגוון רחב של תמונות שעונות לתוצאה.
פריפריק

באתר זה ניתן להוריד תמונות שונות התמונות שמוצעות הן איכותיות מאד אך התמונות הללו הן מעטות מאד. כמו כן בחלק מהתמונות שניתן להוריד בחינם יש צורך להציג קרדיט כמו כן חשוב מאד לציין כי בחלק מהאתרים הללו מציעים גם תמונות בתשלום. 

PublicDomainVectors 

האתר הזה מציג מגוון רחב מאד של וקטורים תמונות שונות הוא מציג מגוון רחב של תמונות אין צורך לדאוג לכך שיהיו קרדיט על התמונות האלו. החיסרון העיקרי של התמונות הללו שהן לאט באיכות מעולה כי הן לא צולמו על ידי צלמים מקצועיים. 

Splitshire

בניגוד לאתר הקודם התמונות באתר זה הן איכותיות במיוחד כיוון שהן צולמו על ידי צלמים מקצועיים, כמו כן חשוב לציין כי התמונות המרהיבות מסודרות על פי נושאים שונים.