5 דברים שלא ידעתם על קידום אורגני

המאמר האדיבות https://qplay.co

אם אתם בעלי אתר אינטרנט שלא מצליח להביא תנועה של גולשים, שלא לדבר על לקוחות פוטנציאליים, ככל הנראה האתר שלכם לא מקודם בגוגל ולכן מבחינת קהל הגולשים אתם בכלל לא קיימים. תהליך הקידום האורגני יוכל להעלות את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש בגוגל, וכך להיות נגיש ופופולרי ברחבי הרשת. שואלים את עצמכם מה הסוד לכך? הנה 5 דברים שלא ידעתם על קידום אורגני:

  1. מילות מפתח – אלו הם ביטויים ומילים שגולשים מקלידים בשורת החיפוש של גוגל כדי להגיע לאתר שלכם, שזהו מידע מהותי וחשוב במיוחד עבור תהליך הקידום האתר בגוגל. באמצעות שימוש בכלי ניתוח שונים ניתן למצוא את אותן מילות מפתח, ולעשות בהן שימוש רב וחכם כדי להניע את האתר כמה שיותר למעלה.
  2. תהליכי אופטימיזציה – מדובר על תהליכים טכניים המתבצעים "מאחורי הקלעים" של האתר, זאת כדי לשדרג את איכותו של האתר עבור הסריקות שגוגל עושה באתר באופן שוטף, כך שבתהליכי הסריקה ניתן יהיה לראות כי האתר נגיש עבור גולשים ולכן "מגיע לו" להיות בראש תוצאות החיפוש.
  3. תוכן – התוכן שמופיע באתר הוא פרמטר חשוב מאוד בתהליכי הקידום האורגני של האתר, ניתן לומר שזהו עניין חשוב הן עבור הגולש המבקר באתר והן עבור גוגל, שבודק את איכותם של האתרים גם מבחינת התוכן המופיע בהם.
  4. קישורים – נוסף לתוכן איכותי, גם קישורים יוכלו להעלות באופן ניכר את איכותו של האתר. קישורים מהווים מעין המלצות על האתר ודרך לומר כי מדובר על אתר איכותי, ולכן ככל שיש יותר קישורים פנימיים וחיצוניים כך זה יסייע לתהליך הקידום. בנוסף חשוב לדעת שגם אפשר לבצע קניית קישורים.
  5. רספונסיביות – בכדי שאתר יהיה איכותי ונגיש לגולשים, יש לוודא כי הוא מותאם עבור המסכים הדיגיטליים הרבים הקיימים כיום, כך שנוחות הגלישה תהיה גבוהה ממחשב, סמארטפון, טאבלט וכו'.