כל הסיבות לרכוש את בבילון לעסק שלך

בבילון מאפשר לכל עסק פעילות מול גורמים הפועלים בשפות שונות ללא מחסום של השפה לא עבורם ולא עבור העובדים הישראליים.

תרגום כל מסמך

בעבר כשרצו לתרגם מסמך, עברו מילה אחר מילה ותרגמו אותה באופן נפרד. ואחר כך ניסו להבין את הכוונה של המסמך כולו. היום הדברים נעשים בצורה הרבה יותר פשוטה, מעתיקים את מלוא הפסקה או מלוא המסמך אל תוכנת בבילון ומבקשים תרגום לשפה הספציפית.

אם מתרגמים מסמך לדוגמה מפורטוגזית לעברית, אפשר להבין באופן מדויק את כל אחד מהסעיפים שהם לעיתים מאד אקוטיים כשמדובר בהסכמים מסחריים הקשורים בכספים. גם כאשר רוצים לענות לקולגה בפורטוגזית, כותבים בשלב הראשון את כל המלל בעברית ולאחר מכן בבילון הופכת את המידע לפורטוגזית, בשפה קלילה ומדויקת.

האפשרות לתרגומים בדרך זו מקרבת את שיתופי הפעולה ויוצרת קשרים עסקיים ארוכי טווח תוך פתיחות בין שני העסקים. בנוסף לכך התוכנה מאפשרת קישור גם ראייה של התוצאות של מילה חשובה במלון ויקיפדיה וכך העובד רואה את הדברים מפרספקטיבה אחרת ותוך קבלת הסברים מפורטים שמסייעים לו מאד הן בהבנה והן במשא ומתן.

תרגום מלל לדיבור

עבור כל מי שמעדיף לשמוע קריין מדבר, אפשר להפוך את הטקסט לקובץ קולי וכך אפשר לשמוע ולהבין באופן מצוין למה התכוון כותב המייל, במה הוא מעוניין או איזה מסר הוא רוצה להעביר.

שיתופי פעולה בכל שפה

אם פעם השפה הייתה הוא חסם מסוים בשיתופי הפעולה בין קולגות בארצות שונות שדוברים שפות אחרות ולא כולם מתנהלים בשפה האנגלית, כעת אפשר לדבר איתם בכל שפה בזכות היכולת של  תוכנת בבילון לעסקים וגם עבור דוברי אנגלית שנתקלים פה ושם בבעיות בהבנה של מילה, משפט או מסר.