בניית חנות וירטואלית – המדריך המלא

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא פתיחת חנויות וירטואליות ושיווק מוצרים באמצעות האינטרנט. יותר אנשים סומכים על קניות באינטרנט היום מאשר בעבר, יש מנגנוני אבטחה איכותיים ומקצועיים יותר וכמובן שהנוחות, הנגישות וחוויית המשתמש לצד המחיר הנמוך וההיצע הרב לעתים רבות גובר על השופינג הפיזי שהיינו רגילים אליו. כך תבנו חנות וירטואלית משלכם.

#1 – בחירת אחסון, דומיין ואפיון:

בשלב הראשון יהיה עליכם לבחור אחסון מתאים. באתרי חנות אונליין יש הרבה מוצרים והרבה תמונות בדרך כלל ולכן חשוב לבחור חבילת אחסון שתספיק לכם לאורך זמן בהתאם לגודל החנות שלכם והיקף התעבורה הצפוי באתר. בחירת הדומיין חשובה מאוד ותייצג את האתר שלכם בדפדפן אז כדאי לבחור בכתובת קצרה, קליטה, מתמזגת עם שם החברה שלכם. לבסוף תכננו ואפיינו את האתר שלכם, כיצד אתם רוצים שהוא יראה, טיפים של חברת בניית האתרים, מערכות שחשוב לכם שיהיו באתר ועוד.

#2 – בניית האתר, עיצוב והתקנת תוספים:

בשלב הזה תתבצע בניית האתר בפועל. אנו ממליצים בחום על שימוש במערכת WORDPRESS אם כי במידה ואתם נצמדים לחברת בניית אתרים מקצועית היא תסייע לכם בבחירת האופציה המתאימה ביותר עבורכם. לאחר בנייה ועיצוב האתר, התאמתו למובייל וגלישה במסכים שונים והשלמת המבנה והתפריטים כדאי יהיה להתקין תוספים שונים.

#3 – אפשרויות תשלום ומשלוח הזמנות:

כמובן שבכל הליך בניית חנות וירטואלית חשוב להתקין תוסף ייעודי עבור ECOMMERCE או לבנות מערכת המאפשרת ללקוחות לבצע הזמנות ישירות דרך האתר, לחבר את המערכת לחברת סליקה לביצוע תשלום אונליין ולאפשר לכם לקבל הזמנות ולשלוח אותם ללקוחות.

#4 – הזנת תכנים ושיווק האתר:

לבסוף תתחילו להזין תכנים באתר שזה בעצם הוספה של מוצרים לאתר, תמונות ואפיון של המוצרים וכמובן מאמרים לבלוג באתר. לאחר מכן האתר יהיה מוכן לצאת לאוויר העולם ותוכלו להתחיל בפעילות השיווק שלו.