אנטי וירוס של בולגארד – שווה משהו?

כל אחד אשר משתמש באופן קבוע במחשב, בין אם זה לצרכים אישיים ובין אם זה לצרכים מקצועיים, חייב לשמור עליו מפני וירוסים, תוכנות רוגלות ודברים אחרים אשר יכולים לגרום נזק משמעותי לחומרה שמותקנת בו או לתוכנות בהן משתמשים.

וירוסים, רוגלות ותוכנות זדוניות אחרות מיוצרות ומופצות כמעט מדי יום. הן מוחדרות למחשבים באמצעים שונים. היום הרבה יותר קל להחדיר אותן, מאחר וניתן לעשות זאת דרך קבצים שנשלחים במייל או בתוכנות מסרים, קישורים לאתרי אינטרנט, ואמצעים אחרים שעוברים ברשת. מי שרוצה להפיץ וירוס או תוכנה זדונית, בשביל לפגוע או לגנוב מידע, לא יתקשה למצוא דרך להעביר אותם.

אך אם משתמשים בתוכנות אנטי וירוס איכותיות, הרי שהוא יתקבל בקשיים. זה לא יהיה פשוט עבורו, בין היתר, בגלל שהתוכנות מיועדות לחסום כל אפשרות של פגיעה, באופן כזה או אחר. מעבר לכך, הן גם מתעדכנות באופן קבוע, זאת על מנת להיות ערוכות ומוכנות לכל סכנה, חדשה או ישנה.

אחת מתוכנות האנטי וירוס המוכרות בתחום היא בולגארד אנטי וירוס. תוכנת אנטי וירוס יחסית חדשה, פעילה בשוק משנת 2001, ומספקת הגנה רבה למחשבים אישיים ועסקיים, וכן למכשירים נוספים כגון מכשירי סלולר, טאבלטים ועוד.

מדוע משתלם לעבוד עם תוכנת בולגארד?

למרות שיש לא מעט תוכנות שזוכות להרבה יותר פרסום וחשיפה בתקשורת, בין היתר בזכות העובדה שהן הרבה יותר ותיקות, הרי שתוכנה זו זוכה להצלחה גדולה, הן בקרב קהל המשתמשים והן בקהל המבקרים ואנשי מקצוע בתחום.

מדובר על חברה שזכתה עד היום בשורה של פרסים על המוצרים שהיא ייצרה ושיווקה, מעבר לכך, מדובר בחברה שמייצרת לעיתים תכופות מוצרים חדשים ואיכותיים שעונים על הצרכים של הלקוחות שלה.

החברה מייצרת תוכנות אנטי וירוס, עם כלים להתמודד עם רוגלות, פישינג, תוכנות זדוניות ועוד. כל תוכנה עובדת על פונקציות מסוימות וזוכה לעדכונים לעיתים תכופות, על פי רשימת הוירוסים המתעדכנת. זו תוכנה נוחה וקלה להתקנה, תפעול ושימוש, וכל מי שמתקין אותה יכול להיות בטוח שהוא זוכה להגנה מלאה על מכשיריו.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של המרכז לאנטי וירוס