רכישת לידים

כל בעל עסק חולם על הרגע הזה שהוא יפתח את המייל שלו או המערכת לניהול לקוחות שהוא משתמש בה ויראה כמות יפה של לידים חמים אצלו על המסך שמתעניינים בשירות שלו. הרי בסופו של דבר כל בעל עסק רוצה להתרחב ולצמוח וכדי לעשות זאת צריך עוד לקוחות ועוד הכנסות בעסק. משום כך מרבית הזמן והמשאבים יוקצו לטובת השגת לידים ומתעניינים נוספים שנוכל להפוך בסופו של דבר ללקוחות שלנו. רכישת לידים תהיה אופציה נהדרת עבור אותם בעלי עסקים המעוניינים לחסוך בעלויות של קמפייני הפרסום שלהם ו/או בניית התשתיות ופשוט לקבל טלפונים ופרטים של לקוחות המתעניינים במוצר או בשירות שלהם.

למי כדאי לרכוש לידים?

  • חיסכון בעלויות – אין צורך להשקיע אלפי שקלים באתר חודש ועשרות אלפי שקלים בקמפיינים שונים. משאירים בין עשרות למאות שקלים (תלוי בענף) בליד חם המוכן לקנות את המוצר/השירות ורק זקוק ליותר פרטים או ליווי טלפוני.
  • חיסכון בזמן – הסוכנויות המוכרות את הלידים כבר בעלות תשתיות מתוחזקות היטב ותנועה רבה של גולשים הזורמת באתרים שלהן ולכן יכולה לספק לכם לידים די במהירות.
  • לידים חמים – הלידים מתעניינים במוצר/בשירות שאתה מספק וכל שנותר לך הוא רק לבצע את שיחת המכירה.
  • יעילות – מקצים את המשאבים לטובת לידים בפועל ואת הזמן במכירות ובצמיחת העסק ומתן השירות הטוב ביותר ללקוח.

כמה עולה ליד?

רכישת לידים תהיה במחיר משתנה בהתאם לתחום כמובן, בדקו זאת מול חברת לידים מובילה. בתחומים מסוימים קשה יותר לזכות בלידים איכותיים ואילו בתחומים אחרים כמו בתחום ההלוואות למשל, שבו אנשים רבים פונים מדי יום באינטרנט לחיפוש אחר הלוואה מתאימה, עשויים להיות יותר לידים ולכן המחיר פר ליד יהיה זול יותר. המחירים ינועו בדרך כלל בין עשרות שקלים לליד ובתחומים מסוימים כמו עריכת דין, רפואת שיניים ואחרים שבהם השירות הוא יקר ורווחי לבעל העסק הליד עשוי להיות מעט יקר יותר.