מדפסת 5 – D3 שימושים נפוצים

אחת מהמדפסות היותר עוצמתיות שיש היא מדפסת D3 שמדפיסה באופן שכנראה עוד לא הכרתם. הצבעים, הנראות, התלת מימד שהיא מייצרת, גורמת לחברות רבות במשק להיות חלק מלקוחותיה של מדפסת עוצמתית זו.

מדפסת 5 – D3 שימושים נפוצים

ככל שחולפים השנים, הפכו מדפסות התלת מימד להיות מרכז העניינים בשימוש הביתי והעסקי בכל מקום מתקדם בעולם. אם אתם מחפשים מדפסת תלת מימד איכותית שתשרת אתכם למשך שנים רבות, אתם מחפשים בדיוק את המאמר הנכון.

מהי מדפסת תלת מימד?

הדפסת תלת מימד עושה שימוש בעיצוב בעזרת מחשב (CAD) ליצירת חפצים תלת מימדיים בשיטת שכבה על גבי שכבה. לפעמים, מכונה להדפסת תלת מימד כוללת חומרי שכבה כמו פלסטיקה, מרוכבים או חומרים ביולוגיים ליצירת חפצים שנעים בין צורה, גודל, קשיחות וצבע.

כיום, ניתן לראות מדפסות תלת מימד שבעצם בונות כל דבר, החל מבתים ועד מכוניות ואפילו ציוד מגן אישי חזקים ויציבים המשמשים עובדי שירותי בריאות בכל רחבי העולם – גם במאבק נגד הקורונה.

מדפסות תלת D3 בקורונה

חוסר בציוד לטיפול בנגיף הקורונה מביא חברות רבות ליצור מכונות תלת מימד שיעזרו לבתי החולים בטיפול אחר חולי ונפגעי הנגיף.

כיוון שהבנייה של מכונות כאלו יכולה להימשך זמן רב, החליטו שדווקא מדפסות תלת מימד יבנו אותן וכך בדיוק קורה. מדפסות תלת מימד מדפיסות כמעט כל דבר שאנו רואים בעיניים ולכן רבים מחברות הייצור ומבתי החרושת עושים שימוש במדפסות אלו.

מדפסות 3D משתמשות בעיצוב בעזרת מחשב (CAD) כדי ליצור חפצי תלת מימד ממגוון חומרים כמו פלסטיק מותך או אבקות. מעבר לזה מחירן גם לא בשמים מה שמאפשר לכל אחד לעשות בהן שימוש ביתי.