דיסק און קי, האם באמת הוא סיים את תפקידו?

הטכנולוגיה צועדת קדימה במלוא הקצב. והיא מציעה לנו חידושים מלהיבים במגוון תחומים' בדקו בלינק הזה. תחומי אחסון המדיה הם אחד התחומים שעוברים שינויים דרמטיים במיוחד. אם לפני תקופה לא ארוכה כולנו אחסנו את התכנים שלנו במחשב או באחסון נייד, כמו דיסק און קי. כיום יש פתרונות נוחים וזמינים יותר – מדובר על אחסון בענן. כל אחד יכול לרכוש נפח בהתאם לכמות התכנים אותם הוא מעוניין לאחסן, התכנים הללו יהיו נגישים לו בכל מקום ובכל זמן. והוא יוכל לגשת אליהם במלוא הנוחות בעת הצורך.

דיסק און קי – הוא עדיין כאן

אמנם האחסון בענן מציע פתרון נהדר עבור מגוון צרכים. אבל אפשר לומר שהדיסק און קי לא יפנה בקרוב ממש את הזירה הדיגיטלית. והוא ימשיך לשרת אותנו נאמנה לאורך זמן. וזאת מכיוון שמדובר על מוצר קטן ומינימלי בגודלו. הוא אמין ומאפשר לנו לחוש שהקבצים שלנו נמצאים בידיים שלנו. כמו כן הם מאפשרים לנו להתנייד אם הקבצים בקלות רבה בלי להתמודד עם סיסמאות שמתעקשות להישכח.

מוצרים חדשניים

יש לציין כי יש כיום מגוון עצום של מוצרים חדשניים בתחום האחסון הנייד. מה שאומר שהתחום עדיין לא מיצה את עצמו, והוא ממשיך להתקדם במלוא הקצב. ניתן להבחין בדיסקים במגוון מאפיינים, עיצובים וגדלים. כך שעבור כל צורך ומטרה ניתן לאתר את הדיסק המתאים והשימושי שיוכל להועיל ולענות על הצורך.

מתנה פופולארית – דיסק און קי מעוצב וממותג

היות ומדובר על מוצר שימושי מאוד, דיסק און קי ממותג מהווה מתנה פופולארית שמתאים להעניק אותה במגוון הזדמנויות. אפשר לתת את הדיסק כמתנה אישית למי שיקר לנו. על הדיסק ניתן להטביע כיתוב או לעצב את הדיסק בעיצובים מלהיבים שכוללים סלוגנים, לוגו של חברה וכן הלאה. התוצאות מלהיבות ומדברות בעד עצמן.

דיסק און + קובץ מתנה

כאשר מעניקים מתנה דיסק און קי, הפריט הממשי עשוי להיות רק כלי להכלת הקבצים אותם אנחנו מעניקים. זו יכולה להיות מצגת הפתעה, תמונות מרגשות, שיר שהוקלט לרגל מאורע וכן הלאה. אכן, דיסק און קי הוא מוצר שימושי שלא ייעלם עד מהרה מהשטח.