4 מדפסות חסכוניות בשוק בשנת 2019

כאשר מדובר על מדפסות, הרי שעל אף שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של מדפסות דיו, מדפסות לייזר או מדפסות משולבות, הרי שחשוב מאוד לבחור את המדפסת האיכותית ביותר אך בין היתר גם החסכונית ביותר. מדפסת הזרקת דיו מהווה את אחת מסוגי המדפסות הטובות והחסכוניות ביותר כיום. למדפסת מסוג זה ישנם לא מעט יתרונות ברורים על פני מדפסת לייזר, אך כמובן שחשוב לבחור את המדפסות הטובות ביותר בשוק כיום.

4 מדפסות מומלצות וחסכוניות ב2019

  1. HP Officejet 3830– מדובר על אחת מהמדפסות הזולות עולם, אשר כוללת בה גם תכונות איכותיות מאוד וכל זה בהתאם למחיר נוח מאוד. המדפסת משמשת גם כסורק וכמכשיר פקס והיא מהווה את אחת המדפסות הפופולאריות והטובות ביותר בתחום המדפסות. קצב ההדפסה של המדפסת עולה על 8.5 דפים לדקה בשחור לבן ו6 דפים עם ראש דיו בצבע.
  2. Brother MFC-J497DW– מדובר במדפסת של המותג הוותיק ברוטר. המדפסת כולל בה חיבור יו אס בי והשליטה על המדפסת הזו מתבצעת מלוח הבקרה שלה. המדפסת יכולה להדפיס באופן דו צדדי ומגש הנייר שלה גדול ואיכותי ויכול להכיל עד 100 דפים. אין ספק שמדובר באחת המדפסות האיכותיות ביותר. קצב ההדפסה של המדפסת עומד על 12 עמודים בשחור לבן בדקה ו6 דפים בצבע לדקה. מחיר המדפסת הינו זול באופן יחסי.
  3. Canon Pixma TS5050BK– מדובר על מדפסת שולחנית, משולבת וקטנה של קנון. היא מגיעה עם מסך מגע צבעוני בגודל של 3 אינץ' וניתן להדפיס ממנה ישירות מכרטיס זיכרון מסוג SD. קנון מבטיחה כי המדפסת תדפיס אלפי דפים בטרם מחסנית הדיו שלה תגמר ולכן היא מהווה ללא ספק מדפסת איכותית וחסכונית. קצב ההדפסה של המדפסת הוא עד 12.6 דפים לדקה בשחור לבן ו9 דפים בצבע.
  4. Epson EcoTank L382– מדובר על מדפסת יקרה באופן יחסי לשאר המדפסות ברשימה זו. היא מגיעה עם כבל רשת בלבד והחברה מספקת 2 מחסניות דיו שחורות ברכישתה אשר בהתאם לדברי החברה, תחסוך לכם רכישת דיו שחור למשך שנתיים. קצב ההדפסה של המדפסת הוא עד 10 דפים לדקה בשחור לבן ועד 5 בצבע.

קראו גם על: דיו למדפסת לייזר סמסונג