אביזרי סקס מומלצים לזוגות חד מיניים

נהנים מיחסי מין חד מיניים? הנה כמה פריטים שייקחו אתכם למקומות חדשים ומענגים יותר:

 

דילדו

דילדו הוא אביזר מין ראלסיטי שמדמה את איבר המין הגברי. באביזר זה משתמשים בעיקר גברים ביחסים חד מיניים, אבל גם נשים שרוצות להכניס למיטה פין גברי בלי גבר. בין היתר תוכלו להשתמש במוצר בשם סטרפ און שנועד להחדרת דילדו באופן הדדי.

 

ויברטורים לנשים

נשים בכול מקום ובכול נטייה מינית ירצו להנות ממוצר רוטט שיענג את הווגינה. אם אתן רוצות להוסיף רטט לחיי המין שלכן: תוכלו לבחור ויברטור שמתאים לעינוג עצמי או הדדי.

 

ביצים סיניות

אם אתם אוהבים חדירה אחורית תוכלו להשתמש באביזרי מין שאפשר להחדיר אחד לשני באופן בטוח ונעים. ביצים סיניות וגם פלאג אנאלי לגברים יספקו עיסוי של נקודות אגרונומיות בגוף ובכך מין אנאלי בטוח ומושלם.

 

ספריי וטיפות חשק

במידה ואת זקוקה ליותר חשק מיני, או אם אתה רוצה זקפה חזקה יותר בזמן חדירה לבן הזוג שלך: חשוב להשתמש במוצרים מעוררי חשק ומשהיי זקפה. טיפות חשק מתאימות לנשים בכל גיל ובכל נטייה מינית. הטיפות מעוררות את כל החושים ומקנות אקט מיני מלא תשוקה. מנגד עבור גברים שרוצים לקיין יחסי מין עם חדירה, יתאים ספריי חשק ששומר על זקפה חזקה לאורך זמן. כך אפשר להנות ממין טוב ומספק.

 

אביזרי שליטה

מסכות, גאגים, שוט ואזיקים: כולם מתאימים גם לזוגות חד מיניים וגם לזוגות הטרוסקסואליים. לכולנו יש פנטזיות וכולנו יכולים לממש אותן עם פרטנר אידיאלי. שתפו את בני או בנות הזוג שלכן ברצון להיות נשלטות או נשלטים, החליטו יחד על משחקי תפקידים וסאשנים שמדליקים אתכם, ובאמצעות אביזרי מין לסאדו מאזו קחו שליטה על חיי המין שלכם והגשימו את הפנטזיות שלכם.