איך בוחרים מחשוב ענן?

מחשוב בענן היא פלטפורמה (תוכנה) ייעודית אשר מחוברת לשרת פיזי או וירטואלי ומספקת שירותי אחסון. אתם בטח שואלים – "למה אני צריך את זה בכלל" כפי שידוע לכם: העסק עשוי להיות חשוף להרבה מאוד בעיות כמו: כשל במידע, ווירוסים שונים, תקיפות מצד אקרים, ונפילות שיכולות לגרום לאיבוד המידע. מכאן והלאה, שירותי הענן יספקו לכם את המענה הטובה ביותר עבור גיבוי ושחזור הקבצים בעסק.

אז איך בוחרים מחשוב ענן? במאמר זה נספר לכם כיצד לבחור מחשוב בענן, הנה שלושה טיפים:

1) שירות לקוחות ותמיכה מקצועיים

מכיוון שמדובר במוצרי מחשוב מאוד חשובים ורגישים לעסק, אתם חייבים פרטנר לצידכם. פרטנר כזה שיהיה זמין בכל שאלה, בעיה טכנית, או תלונה. במילים אחרות: לפני בחירת שירות מחשוב ענן, אתם חייבים למצוא חברה שתהיה מסוגלת לענות על הצרכים האישיים שלכם, לספק לכם שירות לקוחות אמין, ולתת מענה מקצועי. 

2) אבטחת מידע בתקנים המחמירים ביותר

מאבטח המידע הוא אדם מקצועי שמסוגל לאבטח מערכות, ולמנוע נפילת מידע לגורמים חיצוניים ואחרים. בעת בחירת מחשוב ענן מסוים, אתם חייבים למצוא חברה שמעניקה אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר עבור המוצרים הפיזיים והדיגיטליים שלה. התקנים המחמירים ביותר נועדים למנוע שלל מצבים בלתי נעימים, אחד מתקני ה- ISO הכי מחמירים נקראים: "iso27001" והם נחשבים כחובה עבור חברות שמציעות שירותים הכוללים מידע רגיש ללקוחות.

3) גישה מכל מקום למידע ולמכשירים

אחד היתרונות של מחשוב בענן הוא גישה מכל מקום אפשרי למידע ולמכשירים השונים. במידה וזה לא קורה, אין טעם לרכוש את שירותיה של החברה המועדפת. גישה מכל מקום מאפשרת להוציא את המידע בעת הצורך, ולגבות מספר רב של מכשירים במקביל. קראו בהרחבה על גיבוי בענן לעסקים!

לרוב, שירותי מחשוב מנוהלים מגיעים עם האפשרות הזאת, אבל עדיין כדאי לבדוק זאת. ברוב המוחלט של המקרים, תוכלו לגשת למידע ולמכשירים מהנייד, מהמחשב האישי, מהמשרד, ואפילו מהטאבלט.

חברת אנטרסיס היא אחת מהחברות הבולטות ביותר בתחום מחשוב ענן, ותשמח לספק לכם את שירותיה. לפרטים נוספים, להתרשמות, וצפייה במחירים הבלעדיים בקרו באתר, או התקשרו עכשיו.