איך להתחיל עם בחורה בוואטסאפ – כמה טיפים מעולים

הכרתם בחורה בפייסבוק או באתר הכרויות מסוים, ועברתם לאחר מכן לוואטסאפ. יפה מאוד נרשמה אצלכם נקודת זכות אצל האישה, כעת הגיע הזמן המאתגר יותר. כעת, אנחנו צריכים ללמוד מהם הטריקים שיכבשו את ליבה, והכי חשוב – שהיא תסכים להיפגש במינימום זמן. אז מהם הטיפים שלנו אליכם? הנה כמה מהם. תוכלו לקבל גם טיפים על איך לדבר עם בחורה בוואטספ באתר תקשורת אמיתית.

1) המשפט הראשון ינצח – הדרך הנכונה

אם הכרתם במועדון, בר בתל אביב, או סתם ברחוב, כנראה שהשגתם את הוואטסאפ שלה. כעת, רגע האמת מתחיל! זה הזמן להיות רציניים ולקחת את המשימה באופן הטובה ביותר. לפני שליחת המשפט הראשון, חשבו כמה פעמים בחורה מקבלת משפטים שנונים וחסרי משמעות: "היי שירן, הכרנו במועדון, נעים להכיר יוסי". היו יצירתיים, וייחודיים משאר הבחורים. כאשר נעשה זאת נשיג שני דברים: הראשון, הוא הייחודיות משאר הבחורים שהתחילו איתה. השני, שאתם כבר לא זרים יותר. זה שני הדברים הראשונים שנרצה להשיג מההכרות הראשונית שלנו איתה.

2) תמיד תהיו מהירים – בחורות אוהבות אסרטיביות

יוזמה אישית ואסרטיביות היא אחת התכונות שכל בחורה מחפשת אצל גבר פוטנציאלי. סיימתם לדבר איתה ברחוב או באפליקציית הכרות חדשה? זה הזמן המכריע לשלוח הודעה או להתקשר. אל תחכו אפילו דקה, ובמיוחד לא שעה, בחורות מסוגלות להתקרר ולסנן אתכם. אז מה הפתרון? פשוט תהיו מהירים, חדי מטרה, וכמה שיותר טובים.

3) השתמשו במשפטים שפחות נפוצים

בחורה יכולה לצפות הכל, ולכן מצפה ממכם הגברים להפתיע אותה בכל זמן אפשרי. הדרך היעילה והאידיאלית ביותר היא להשתמש במשפטים שהיא עדיין לא ראתה – משפטים שפחות נפוצים אצל גברים. נסו להיות שנונים, מצחיקים, וכמה שיותר מעניינים. במהלך השיחה תעבירו מחשבות, תשתפו אותה, ותהיו איתה גם במצבי הרוח המשתנים.

לסיכום

"לכל בחורה יש מעבד אחר" משפט מדויק. כל בחורה היא דגם אחר, וכדאי להתאים את המשפטים המנצחים שלנו למצבים ספציפיים, ולבחורות מסוימות כדי להצליח עם נשים בסופו של דבר. אם אתם רואים שהשטח נקי ואתם יכולים לירות, תעשו את זה לפני שההזדמנות תיעלם. להתחיל עם בחורה בוואטסאפ יכולה להיות משימה לא פשוטה, באמצעות הכלים הנכונים נוכל להיות המצטיינים. אל תפחדו מסינון ראשוני, אומרים פעם שלישית גלידה.

מקווים ששלושת הטיפים האלה יעזרו לכם במשימה, אתם מוזמנים לבקר באתר לפרטים נוספים.