קורונה: זה הזמן לתת גז בשיווק העסק באינטרנט!

ימי הקורונה, אילצו אותנו להסתגל לסגנון חיים חדש. במקום לצאת לבתי קפה ומסעדות, אנחנו צריכים לעשות משלוחים הביתה, במקום לבצע קניות בחנויות שונות, עלינו לבצע רכישות אונליין, במקום לבלות בבתי קולנוע, תיאטרון ומקומות בילוי אחרים, עלינו לחפש כל הזמן דרכים כיצד לבלות וליהנות בבית. 

השינוי הזה, אילץ לא רק את הצרכנים להסתגל למצב החדש אלא גם את בעלי העסקים ובעלי המקצוע השונים. זה אומר שכעת הם צריכים לספק שירותים גם דרך האינטרנט, וכתוצאה מכך, עליהם גם לפרסם את עצמם דרך הרשת. בין אם זה דרך גוגל, פייסבוק או באמצעים אחרים. 

תקופת הקורונה זה הזמן להגביר את הפרסום והשיווק של העסק ולפנות אל סוכנות שיווק באינטרנט. הרי מרבית הצרכנים נמצאים בבית, באופן טבעי הם יצטרכו לבצע קניות כאלה ואחרות, לא תהיה להם אפשרות לצאת החוצה לקניונים או למרכזי הקניות, גם אם באופן רשמי תהיה אופציה כזו רבים מהם יעדיפו לא לעשות כך, ולכן צריך לפנות אליהם דרך האינטרנט. 

כיצד עושים את זה בצורה נכונה

נקודת הבסיס צריכה להיות, אם בוחרים להשקיע בפרסום באינטרנט, הרי שהוא צריך להיות ממוקד וספציפי עבור האנשים אליהם מבקשים לפנות, וכן, צריך לדאוג שהעסק מסוגל להכיל את כל הפניות שהוא יקבל מלקוחות שונים. כלומר, אם עושים פרסום למכירת מוצרים מסוימים, אז צריך להיערך לכך שהעסק יהיה מסוגל לספק אותם. 

הפרסום צריך להתבצע באופן מקצועי, על ידי אנשי פרסום מנוסים, בפלטפורמות הנכונות. למשל, גוגל, פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם, אפליקציות ועוד. צריך לחפש את הדרכים הטובות ביותר לפרסום העסק. 

נקודה אחרונה, חשוב לזכור, זו תקופה לא פשוטה לכולם, ולכן הפרסום צריך להיות מותאם וכמובן בתקציב מתאים שהעסק יכול לעמוד בו.