ממה מורכב פרופיל קישורים

על מנת ליצור פרופיל קישורים טבעי יהיה צריך לוודא כי הקישורים המפנים אל האתר הנם בעלי גיוון רחב ככל הניתן. הקישורים צריכים להיות קישורי No-follow לצד קישורים עוקבים, מכיוון שגוגל מביא בחשבון גם סוג של קישור באלגוריתם שלו והדבר יועיל לקידום האתר. כמו כן, צריך להוציא קישורים מעמודים ראשיים ופנימיים, בצורה טבעית.

לצד כל אלה יהיה מומלץ להוציא קישורים מאתרים עם נישה דומה לשלכם וזאת דירוג ה – PR של האתרים המקשרים צריך להיות מגוון ככל האפשר. החל מאתרי חזקים מאוד דירוג 9 ועד קישורים באתרים עם דירוג 2.

לינקים מרשתות חברתיות

לינקים שמכוונים לאתר שלכם ונמצאים ברשתות חברתיות יהיו בדרך כלל לינקים No-Follow אשר עדיין יהוו נדבך משמעותי וחשוב בפרופיל הקישורים שלכם ויוסיפו לו נופך משמעותי של טבעיות. לאור זאת אל לכם לזלזל בקישורים מסוג זה.

לינקים מבלוגים ואתרי מאמרים

ניתן להוציא לינקים המקשרים לעמוד הבית או לעמוד פנימיים שלכם מאתרי בלוגים ומאמרים שונים, ורצוי שיהיו מגוונים מבחינת החוזק שלהם כמובן. כמו כן, לא חייבים שהאתרים יהיו בזהות מוחלטת עם הנישה שלכם. ניתן לבחור באתרים עם נישה דומה וכך להשיג תועלת גם כן בעצם הפיכת פרופיל הקישורים לטבעי יותר.

 

לינקים מפורומים בעלי נישה דומה

אופציה נוספת שצריכה להיות חלק מפרופיל הקישורים שלכם תהיה לינקים מפורומים העוסקים בנישה של האתר שלכם. בעצם ניתן להירשם לאותם פורומים, להוסיף חתימה עם קישור לאתר ולהשתתף בדיונים. כך תוכלו להשיג קישורים לאתר ללא עלות ובקלות רבה. בעצם יהיה מומלץ לכל אחד מכם שמתחיל את בניית פרופיל הקישורים שלו להתחיל לחפש אחר פורומים בתחומו ולהירשם אליהם בהקדם כדי להתחיל ולצבור מוניטין בהם.