עיצוב לוגו

נראה שלא תמצאו חברה גדולה, שאינה עושה שימוש בלוגו התואם את ערכיה. כל חברה, קטנה או גדולה, משתמשת בלוגו מסוים, כך שיתאים לקהל ויהיה מושא להערצה בעיני הצרכנים. על עיצוב לוגו ועוד, במאמר זה.

עיצוב לוגו – למה זה כל כך חשוב? 

עיצוב לוגו הוא חשוב מסיבות רבות. איך שלא נהפוך את זה, הלוגו הוא חזות הכל והוא זה אשר מזמין קליינטים נוספים לעשות שימוש במוצרים שלכם.

עיצוב לוגו צריך להיות איכותי ומזמין, וכזה שעושה שימוש טוב במוטיבים של בחברה. בדרך כלל, לוגו החברה יהיה בצבעים המשמשים אותה ויתאים לכל רבדי השיווק שלה.

חשיבות הלוגו 

האם כבר הבנתם שאתם מסוגלים לזהות עסק באופן מיידי, על ידי התבוננות בלוגו שלו, גם אם שמו אינו חלק מהלוגו? אולי שמתם לב שאתם יכולים לנחש נכון את אופי העסק על ידי התבוננות בלוגו שלו בפעם הראשונה, גם אם מעולם לא שמעתם על העסק לפני כן?!

סמלים הם דרך תמציתית ויעילה, כדי להעביר מידע על העסק שלכם. לוגו הוא חלק חשוב ממותג החברה שלכם ומשפיע באופן משמעותי על תפיסתה הציבורית של החברה. למעשה, לוגו הוא חלק מההשקעות השייכות לתהליך מיתוג עסקי, אולי מהחשובות ביותר שעסק יכול לבצע.

שמות ולוגואים 

גם אם שמות המותג לא היו משולבים בעיצוב הלוגו, אני מניח שלפחות 99.99% מהאנשים על פני כדור הארץ, יוכלו לזהות ולחבר את המותג שכל לוגו מוכר (שבא ללא שם החברה) מייצג.

כך בדיוק קרה כאשר היה איסור לפרסם משקאות אלכוהוליים במגרשי כדורגל ביורו האחרון; חברת קרלסברג השתמשה בחצי לוגו שלה, כדי שיופיע במרכזי האצטדיונים ומבלי להזכיר את שם החברה ממש. תאמינו או לא, זה עשה באז עצום למותג.