הדפסה על לוחות פיויסי

הדבר הראשון שאדם צריך לעשות הוא לבחור את החומרים הנכונים. השלב הבא הוא חיתוך הלוחות, שלרוב עשויים מעץ. לאחר מכן, עליהם לוודא שהפנלים מיושרים כראוי ומוכנים להדפסה. הרעיון מאחורי הפרויקט הוא שאפשר להדפיס כל דבר על לוח באמצעות המדפסת, מבלי לקנות נייר או דיו יקרים. הרבה חברות משתמשות בלוחות דיקט כדי להדפיס את התוכן שלהן. הם יכולים לשמש להדפסת כל דבר, מחוברות ועד ספרים ועוד.

מגוון יתרונות של הדפסה על לוחות PVC

לוחות דיקט הם חומר מצוין להדפסה. זהו חומר חסכוני וידידותי לסביבה להדפסה. גם לוחות דיקט קלים לחיתוך והרכבה. שימוש בלוחות דיקט כאמצעי הדפסה יכול להפחית את ההשפעה הסביבתית של הדפסה בשיעור של עד 90%. תעשיית הדפוס הייתה תורם מרכזי לכלכלה העולמית. הענף צפוי לצמוח ב-15% ב-2017 וב-15% נוספים ב-2018.

הדפסה שמתבצעת באופן מהיר ומקצועי

בעבר, הדפסה על לוחות דיקט הייתה תהליך עמל וגוזל זמן. הלוחות נחתכו לצורה ולאחר מכן הודבקו למסגרת העץ. לבסוף, כל התהליך חזר על עצמו עבור כל פאנל.

עם הצגת מדפסות תלת מימד, תהליך זה הפך להרבה יותר קל ומהיר. כיום ניתן להדפיס כל סוג של חומר ישירות על גבי עץ או חומרים אחרים באמצעות מדפסת תלת מימד. זה הוביל לעלייה בפופולריות של הדפסה על לוחות דיקט כדרך ליצור רהיטים נוחים לשימוש ביתי. כיום ניתן למצוא פרויקטים רבים של עשה זאת בעצמך שנוצרים בשיטות הדפסה מסוג זה – מכיסאות ושולחנות ועד בתים קטנים ואפילו בתים למכירה.

אם אתם רוצים להתחיל עם הדפסה על לוחות פיויסי, אתם יכולים להזמין את השירות הזה ללא שום בעיה דרך חברה שמתמחה בכך ותדע לענות על כל הצרכים שלכם במקרה הזה. מידע נוסף באתר https://ink.co.il/