מאפיינים של מקדם אתרים תותח

סביר להניח שהבנתם עד כה את החשיבות של קידום אתרים לאתר שלכם והתברגות גבוה בתוצאות הדירוג של גוגל. השוק מלא בחברות של קידום אתרים ומקדמי אתרים, בין אם מדובר באנשים המנסים לתפוס טרמפ על התחום כדי לייצר לעצמם הכנסה נוספת, בין אם מדובר בחברות קידום/מקדמים מקצועיים לגמרי שחיים את התחום ומתפרנסים ממנו במשרה מלאה ובין אם מדובר במקדמי אתרים שסיימו זה עתה קורס קידום אתרים ומתחילים את דרכם בתחום. איך נאפיין מקדם אתרים תותח שנרצה שיקדם את אתר האינטרנט שלנו?

הבא נבחן מספר פרמטרים חשובים:

  • המלצות – הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק הוא את ההמלצות של מקדם האתרים. כולם יכולים לפברק המלצות באתר שלהם אבל לא אם מדובר בגופים גדולים ומוכרים לכן אם המקדם מציג שמות של חברות גדולות ומוכרות סביר להניח שתוכלו להיות רגועים יותר. במידה ולא תוכלו לבקש לשוחח עם לקוח קיים/לקוח עבר שיכול להמליץ עליו.
  • תיק עבודות – ראו את תיק העבודות של המקדם.(בקרו כבר עכשיו באתר של מקדם אתרים SEOMONSTER) אין כמו הוכחות בשטח כדי להוכיח את מידת המקצוענות של המקדם.
  • הסכם עבודה – מקדם אתרים שינסה להתחמק מהסכם עבודה הוא לא מקדם מקצועי. מקדם תותח שבטוח בעבודה שלו ובאופן שבו הוא מתנהל בצורה מקצועית, אמינה ושקופה מול לקוחותיו יעודד חתימה על הסכם בין הצדדים. ההסכם הזה אגב יכול לייצג את שני הצדדים ולא רק אחד מהם.
  • חי את התחום – מקדם אתרים מקצועי יהיה כזה שחי את התחום. כלומר מתעדכן מדי יום בעדכונים וחידושים בתחום, מבצע את השינויים הנדרשים באתרים של הלקוחות שלו בהתאם לעדכונים ובכללי חי את התחום הזה במשרה מלאה, מלא תשוקה אליו ונהנה ממנו.
  • מחיר? – המחיר לא תמיד ישחק תפקיד בקביעת איכות המקדם, אולם נוכל לומר לכם שמחיר נמוך המוצע לכם כנראה מצביע על חוסר ידע מקצועי מצד המקדם בדומה לתחום של המציעים שירות בניית קישורים, חוסר ביטחון ביכולות שלו או חוסר ניסיון בתחום. אם אתם מחפשים מקדם תותח הוא אף אחד מאלה.
  • התחייבו לכם לתוצאות? – מקדם אתרים תותח או מקצועי אם תרצו לא יבטיח תוצאות כיוון שאין לו שליטה על השינויים שגוגל עושים במנוע החיפוש והוא, כמו כל המקדמים בעולם, אינם יודעים את כל הפרמטרים המשפיעים על מנוע החיפוש ורק יכול להשתמש בניסיון שלו כדי לקדם אתכם בצורה הטובה ביותר.

לסיכום; בחירת מקדם אתרים מקצועי הנה קריטית לכך שלא תבזבזו המון זמן וכסף על מקדם חובבן או חסר ניסיון. קחו בחשבון את כל הפרמטרים בבחירת מקדם מתאים עבורכם.