קידום ממומן בגוגל – מה שלא ידעתם

אחד הכלים הפרקטיים ביותר לקידום אתרים, מוצרים, שירותים או כל דבר אחר, כפי שאנחנו יודעים, זה קידום ממומן. מדובר בתהליך של SEO באמצעות פרסום במנוע החיפוש במודעות מיוחדות של גוגל או דרך רשת הפרסום של גוגל. 

קידום ממומן בגוגל הוא כלי בו משתמשים הרבה מאוד מקדמי אתרים שרוצים לקדם את הלקוחות שלהם או בעלי עסקים ובעלי אתרים אשר רוצים לקדם את עצמם באופן מהיר, איכותי, ומדויק. במקום לעבוד על קידום אורגני שדורש הרבה מאוד זמן, סבלנות ועבודה קשה, הרי שהם מעדיפים לבצע קידום ממומן, במטרה להגיע לתוצאות איכותיות בזמן קצר יותר.

איך זה עובד?

השיטה היא מאוד פשוטה. בוחרים ביטויים מסוימים בהם רוצים לקדם את העסק, שירות, מוצר, אירוע או כל דבר אחר. בודקים כמה עולה לפרסם באותו ביטוי, המחיר נקבע על פי הביקוש אליו, לאחר מכן יוצרים מודעה על פי הכללים של גוגל, אליה מקשרים את העמוד אותו רוצים לקדם. אפשר שזה יהיה עמוד באתר ואפשר שזה יהיה עמוד נחיתה שיוצרים במיוחד עבור המודעה. 

לשמחתנו הרב, יש מספיק כלים דרכם אנחנו יכולים לייצר מודעות אפקטיביות על מנת שנוכל לפרסם את המוצרים והשירותים אותם אנחנו רוצים לקדם. חשוב לדעת, הפרסום בגוגל הוא יעיל ואפקטיבי, בפרט בכל מה שקשור לצד הלוקאלי, כלומר, אם אנחנו בוחרים למקד את הפרסום שלנו על פי אזור או אפילו על פי מיקום ספציפי. אם אנחנו נשתמש בכלים שעומדים לרשותנו בשביל לייצר פרסום נכון וחכם, הרי שנוכל להגיע אל תוצאות מאוד איכותיות.

קראו על מה לבדוק כשמחפשים מקדם אתרים פרילאנסר.

האם הפרסום עובד?

דבר נוסף שאנחנו צריכים לדעת על פרסום בגוגל הוא, יש לנו כלים לבדוק האם הפרסום עובד, כלומר האם באמת מגיעות אלינו פניות דרך המודעות, כמה מתוך הקליקים שנוצרים אכן מובילים בסופו של דבר לפניות ממשיות של לקוחות. 

לסיום חשוב לומר, אם אנחנו בוחרים לעבוד עם פרסום בגוגל, הרי שאנחנו צריכים להכין אסטרטגיה נכונה, יעילה, בשביל לייצר פרסום שישרת אותנו, בין אם זה בטווח הקצר או בין אם זה בטווח הארוך. כך נוכל להשיג תוצאה שתשרת אותנו.