בניית אתרים וקידום באינטרנט – להכיר את התחום לפני התשלום

שניים מהשירותים הנפוצים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי כיום הם בניית אתרים וקידום באינטרנט (כלומר שירותי פרסום בדיגיטל וקידום העסק באינטרנט). האינטרנט הוא כלי התקשורת המוביל בעולם כיום ולכן טוב לכל עסק שיהיה לו אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי לעסק שבו יוכל לשווק את המוצרים והשירותים שלו. מה קורה כאשר בעל העסק מגיע ללא ידע לבניית אתר או לפרסום האתר שלו ברשת? הוא יכול לצאת מנוצל כמובן על ידי פרילנסרים או אנשי שיווק לא מקצועיים או לחילופין להיסחט בעלויות על ידי חברות פרסום כאלו ואחרות הרוצות לנצל את חוסר הידע שלו בתחום. מכאן המסקנה היא שכדאי להשקיע כמה שעות בלימוד תחום זה.

בניית אתרים ומה חשוב ללמוד:

ניתן לבנות אתר מקצועי לעסק גם ב-2000 ₪ וישנן חברות הגובות גם 10 אלף ₪ עבור אתר מקצועי לעסק. המחיר עשוי להשתנות בין לקוח אחד לאחר בהתאם לציפיות שלו מחברת בניית האתרים, סוג האתר שעתיד להיבנות, מערכות מתקדמות הנדרשות באתר העסק שעשויות לייקר את בניית האתר ועוד. אתר תדמית מקצועי ואיכותי עם עיצובים בסיסיים ותכנים ראשונים עשוי לעלות בין 3 ל-5 אלף ₪ בממוצע לפני מע"מ. ישנם כמה סוגי אתרים נפוצים: אתר תדמית, אתר חנות אלקטרונית, פורטל תוכן/בלוג, אתר פורטפוליו ועוד. כדאי ללמוד אודות סוגי האתרים, מערכות התוכן הנפוצות והיתרונות שלהן ובהתאם לאפיון שאתם צריכים לאתר שלכם לוודא שהמחיר שאתם משלמים עבור מה שאתם מקבלים הוא הוגן. היכנסו לאתר https://killermedia.co.il/ כדי למצוא מידע נוסף בנושא.

איך לפרסם בצורה אחראית את העסק באינטרנט ובמה כדאי להשקיע?

לאחר בניית האתר שלכם תצטרכו להתחיל לקדם אותו באינטרנט. תוכלו לעשות זאת על ידי קידום אורגני בגוגל, פרסום ממומן בגוגל או בפייסבוק, קידום דף עסקי בפייסבוק, פרסום ברשתות החברתיות, בניית רשימת תפוצה לעסק, בניית ערוץ יוטיוב לעסק ועוד. טכניקת הפרסום שאתם הולכים להשקיע בה תהיה תלויה בעסק שלכם ובקהל היעד שלכם ואיפה הוא נמצא באינטרנט. חברת פרסום מקצועית תעזור לכם למקד את התקציב שלכם על טכניקת פרסום אחת או שתיים לכל היותר, לפחות בהתחלה עד שהעסק יצבור תנופה.