מה לומדים בקורס פייתון לילדים?

מחפשים קורס להעשרת הידע של הילד שלכם? רוצים לבסס אותו בתחום מדעי המחשב? אתם במקום הנכון. כאן תמצאו את המדריך המלא לבחירת קורס תכנות לילד שלכם וגם מה לומדים בקורס פייתון לילדים.

אם בעבר, כאשר רצינו לשלוח את הילד לקורס או חוג העשרה מסוים היינו מחפשים משהו כמו ריקוד, מוזיקה, אנגלית, מתמטיקה וכדומה. הרי שהיום הורים רבים (בדרך כלל בעידוד הילדים..) מחפשים קורסים מפותחים יותר, מקצועיים יותר ומחכימים יותר המקנים ידע בסיסי לפחות לחיים האמתיים.

בניית משחקי מחשב

הדור שלנו – עידן המחשבים ומשחקי תלת מימד, לא יכול לעבור יום בלי כמה שעות משחק. המשחקים המעולים ברמה חיה ומוחשית ממש, מפתחים את דמיון הילדים שלנו. אני חושב שאין כמעט ילד שמשחק במשחקי מחשב ואין לו בראש איזה שהוא דמיון על משחק מטורף שהוא היה רוצה לבנות. נשקים איכותיים, דמויות אגדיות, גיבורי על ועוד.

בכדי לעזור לילדים שלנו לפתח את מחשבותיהם ולעשות את מה שהם רוצים, אנחנו כאן. כיום נין למצוא קורסים רבים לתכנות המיועדים לילדים ונוער. קורסים אלה מקנים לילדים שלנו את הידע הבסיסי לפחות ללימוד תכנות מקצועי, איך לבנות משחקים ועוד.

אז זהו… בחרתם לשלוח את הילד שלכם לקורס פייתון לילדים, אבל רגע.. מה לומדים שם? האם זה מתאים לילד שלנו? לגיל הצעיר שלו? ללא השכלה או ידע מוקדם? הנה התשובות:

למעשה כמעט כל ילד כמובן בגילאים בוגרים ומביני, בערך מגיל 10 ומעלה, יכול להירשם לקורס פייתון לילדים ולהחכים שם רבות. ככלל, לא נדרש מהילד שלכם ידע מקדים כלל בשפת תכנות או מחשבים. כל מה שנדרש מכם הוא רק לדאוג שלילד יהיה מחשב או טאבלט עם חיבור לאינטרנט.

אולי יעניין אותך גם קורס פייתון לנוער