מה חשוב שיהיה באתר שלכם?

הרבה מאוד בעלי עסקים ממהרים לבנות אתר אינטרנט, מתוך מחשבה שאי אפשר להחזיק ולנהל עסק היום מבלי שתהיה לו נוכחות ברשת. הם מוכנים בבניית אתר תדמית לא מעט זמן ולא מעט כסף, רק על מנת שיהיה להם אתר אותו יוכלו להציג בפני לקוחות וגולשים ברשת, ואליו יוכלו להפנות כל מי שיפנה אליהם לצורך עניין כזה או אחר. 

העניין הוא, כמו במקרים רבים אחרים, יש משמעות לא רק לשאלה האם יש לעסק אתר אינטרנט או לא, אלא מעבר לכך, מה בדיוק יש באתר, אילו פרטים מופיעים בו, איך הם מוצגים וכיצד הם יכולים לשרת את הגולשים. 

לפני שאנחנו נציג הסברים לדברים שחשוב שיופיעו באתר אינטרנט, צריך לציין כאן שזה לא אחיד, כלומר, כל בית עסק ירצה בוודאי להשתמש במידע מסוג אחר ולהציג אותו לקהל הגולשים. לא כל האתרים צריכים ויכולים להיות דומים ולא כל פרטי המידע אמורים להיות דומים. 

אילו פריטי מידע צריכים להופיע באתר?

בראש ובראשונה, חשוב מאוד שהאתר יספק מידע על ההיסטוריה של העסק, אפילו אם מדובר בהיסטוריה חדשה יחסית, שכן מדובר על עסק חדש. הרי בעוד מספר שנים, הטקסט כבר יוצג במבט היסטורי ולא עכשווי בהכרח. 

שנית, חשב שהאתר יציג מידע על פרטי התקשרות לבית העסק, המידע חייב להיות מדויק, ברור וכן להופיע במקומות עם חשיפה גדולה ולא רק בעמוד צור קשר. 

שלישית, האתר צריך להציג מידע על מוצרים ושירותים שהוא מספק, כל מה שרלוונטי לגולש לדעת בהקשר זה. 

ארבע, חשוב מאוד שהאתר יציג לא רק טקסטים כתובים אלא גם תמונות וסרטונים כמו שעושים במיתוג עסקים. כך יהיה ניתן להוסיף נדבך ויזואלי ייחודי וכמובן להוסיף מידע ייחודי של עיצוב לאתר.