מה בר המים המתקדם ביותר של תמי 4 וכמה זה עולה?

אם אתם רוצים להנות ממים טעימים ונקיים בכל ימות השנה, בפרט בחום הקיץ הישראלי שעוטף את כולנו, תמי 4 יכול להיות פתרון מצוין בשבילכם.

תמי 4 היא חברה מוכרת בתחום המים המסוננים בישראל, המכשירים שלה הם מהמתקדמים בעולם, בפרט כאשר מדובר על טכנולוגיית הסינון המתקדמת.

כך אתם מוודאים שאתם שותים מים צלולים וגם קרירים בקיץ. כמובן שהמכשיר יכול לספק לכם גם מים רותחים להכין קפה או תה, אבל לפני זה יש כמה דגמים חדשים שכדאי להכיר של תמי 4.

ברי המים המתקדמים ביותר של תמי 4

אם לדבר על תמי 4 המתקדם ביותר, אז אי אפשר שלא להזכיר את היצירה החדשה של תמי 4 – בר מים מוגז עם 3 רמות שונות של גזים.

אם אתם אוהבים לשתות ולגוון מידי פעם את השתייה שלכם עם מים מוגזים, סודה, תמי 4 יצרו לכם מכשיר שעושה את העבודה לבד ואתם גם יכולים לבחור את הרמה של הגזים.

אם אתם אוהבים מוגז מאוד, המכשיר ייתן לכם כוס מים קרים עם הרבה גזים. אם אתם אוהבים ממש קצת גזים אתם יכולים לבחור באפשרות האחרונה וזו תיתן לכם מים מוגזים קלות.

כמובן שהמחיר לא זול, אבל כשאתם לוקחים בחשבון שזה כולל שירות לכמה שנים והחלפת מסננים, זה בוודאי שווה. המחיר של המכשיר כולל שירות ל- 4 שנים של מסננים שצריך להחליף מידי פעם הוא סביב 5000 ₪. ראו כאן השוואת מחירים של ברי מים!

מכשיר מים נוסף וחדש הוא בר מים מיני מעוצב וקטן. היתרון הוא שאתם יכולים לשלב אותו על השיש במטבח בלי לתפוס מקום כמעט וניתן להזיז אותו בקלות.