מסך לבן לאירועים – כל מה שצריך לדעת

אטרקציות לחתונה מוסיפות ייחודיות ועניין לכל חתונה ואירוע מיוחד אחר, לכן אם אתם מתלבטים איזו אטרקציה תוכל להתאים לחתונה המתוכננת שלכם, כדאי שתכירו את האטרקציה הכי מדליקה וטרנדית ששווה לשלב בחתונה – מסך לבן לאירועים! לאלו שתוהים מהי האטרקציה הזו, מה הייחודיות בה ולמה היא כל כך מתאימה לחתונות ואירועים פרטיים אחרים, ריכזנו במאמר הנוכחי את כל מה שצריך לדעת על מסך לבן לאירוע.

מה זה מסך לבן לאירועים?

האטרקציה הזו מוכרת גם בשם וויט סקרין (White screen), כיוון שהיא כוללת עמדה עם מסך לבן ענק בו כל אורחי האירוע יכולים להצטלם להנאתם. המסך הלבן משמש למעשה כסטודיו צילום נייד עם תאורה מקצועית, פלאשים בעוצמה ותדירות נכונה וצלם מוכשר שיידע לתפוס את המצולמים בפוזיציה הכי טובה ומחמיאה. 

הודות לצילום המתבצע ברקע לבן ניתן להפיק תמונות איכותיות ברמה גבוהה, צילומים צבעוניים או שחור-לבן, צילומים עם אקססוריז משעשעים ועוד שלל רעיונות נוספים וכך כל אחד מקבל לידיו תמונות מקוריות למזכרת שיישמרו לזמן רב. ניתן לומר כי מסך לבן באירועים מהווה את התחלופה הטרנדית לצילום מגנטים באירועים, כיוון שהתמונות שמופקות מצילום במסך הלבן נועדו כמזכרת מיוחדת עבור כל האורחים המעוניינים בכך.

באילו אירועים כדאי להציב מסך לבן לאירועים?

מסך לבן לאירועים יכול להתאים בקלות לכל אירוע ומסיבה כמו חתונות, בר/ת מצוות, ימי הולדת וגם אירועים עסקיים כמו אירועי השקה, מסיבות גיבוש עובדים, מסיבות קוקטייל וכו'. ההמלצה היא למקם את המסך הלבן במרכז האירוע כמו רחבת הריקודים, כניסה למקום האירוע וכו' כך שהוא ימשוך אליו הרבה אורחים ויוסיף ייחודיות ורושם לכל האוירה של האירוע. מידע נוסף באתר https://studioayalon.co.il/