למה קישורים כל כך חשובים לאתר?

המרדף אחר קישורים לאתר הוא לא בכדי. שימוש בקישורים מאפשר לאתרים רבים להתמקם בראש טבלת החיפוש, להיתפס כאתרים אמינים, מקצועיים ובעלי תנועה גבוהה מאוד. כל אלה יהפכו את האתר למצליח ולעסק לשגשג. ואולם, אי אפשר שלא לתהות למה הקישורים הם אלו שכל כך חשובים לאתר ולא כל שאר הקידום האורגני המבוצע על ידי מקדם אתרים טוב?

קישורים לאתר – למה הם כל כך חשובים?

מספקים תוצר מוגמר

אותם קישורים מדוברים, אינם נמצאים באתר שלכם או יותר נכון בנישה עליה אתם מדברים. הקישורים נמצאים במאמרים שהנושא שלהם או חלק ממנו יהיה קשור לאתר שלכם. אותן מילים מודגשות המשייכות אליכן, מספקות לגולשים רבים את האפשרות ללחוץ על הקישור ולהגיע אל התוצר המוגמר שבאתר שלכם. ניתן להשיג קישורים איכותיים במגוון דרכים – קראו על נושא בניית קישורים בתשלום באתר silverbull.

מספקים ערך מוסף

כאשר גולש נכנס לקרוא מאמר בנושא מסוים, הוא אינו מצפה שיציעו לו את מה שהוא מחפש, כך בלחיצה אחת. קישורים לאתר מספקים לגולשים רבים את הערך המוסף אותו הם אפילו לא ידעו שהם מחפשים. במקום להמשיך ולשוטט ברחבי האינטרנט, לקרוא מאמרים שלא יובילו למקום נכון, הם מקבלים קישור הישר למקום הנכון. 

מספקים הפניה

אם לא די בגירוי לקוחות בעדינות להיכנס אל האתר, הרי שכל לחיצה כזו מספקת הפניה אל האתר שלכם וזו בעצם, היא התנועה הזורמת אל האתר שלכם. כל קישור כזה מייצר תנועה הישר אל דפי האתר שלכם מה שמגביר את ערכו ושוויו אל מנועי החיפוש ויעלה אותו בטבלת החיפוש. 

מספקים אמינות

קישורים מהימנים יכולים לספק לאתר שלכם את האמינות שאתם רוצים לייצר בקרב הלקוחות שלכם. אתרים אמינים ומוכרים יכולים להיות לכם חבר ורע כאשר הקישורים משם יובילו לאתר שלכם. קישורים אלו יעלו את רמת האמינות של האתר שלכם וישפרו את נראותו בקרב לקוחות פוטנציאליים.

לסיכום,

קישורים לאתר הם נחוצים כמעט כמו כל התהליך של SEO. זו עבודה שלא נגמרת, החיפוש אחר קישורים אינו פוסק אף הוא שווה כל קישור וקישור.